Matematyka
bibsko
2018-07-10 17:24:57
rodzina roberta wypija dziennie 4 litry wody mineralnej . robert znalazl wode , ktorej litr jest tanszy o 25gr od wody kupowanej wczwsniej. ili groszy dziennie zaoszczedzi jego rodzina?, jesli bedzie kupowac tansza wode.
Odpowiedź
olek1111
2018-07-10 20:23:06

1l = 25 gr oszczędności. 4l = 25gr * 4 = 100gr = 1zł oszczędności (dziennie)

Dodaj swoją odpowiedź