Polski
Zelik97
2018-07-05 23:38:27
napiszcie te zdania tak by informowaly o czynnosciach wykonywanych wczoraj. Ja zbieram grzyby w parku. Ty zbierasz liście w lesie. On zbiera owoce w lesie. Ona zbiera zołędzie w parku. My zbieramy pokemony w parku. Wy zbieracie uwagi do dziennika. Oni zabierają warzywa w polu. One zabierają kasztany w parku.i jeszcze drugi sposob napisania rych samych zdan ale tak by informowały o czynnosciach ktore beda wykonywane jutri.
Odpowiedź
ola19992m
2018-07-06 03:29:22

Wczoraj: Ja zbierałem grzyby w parku. Ty zbierałeś liście w lesie. On zbierał owoce w lesie. Ona zbierała żołędzie w parku. My zbieraliśmy pokemony w parku.   Pokemony? Wy zbieraliście uwagi do dziennika. Oni zbierali warzywa w polu. One zbierały kasztany wparku. Jutro: Ja będę zbierał grzyby w parku. Ty będziesz zbierał liście w lesie. On będzie zbierał owoce w lesie. Ona będzie zbierała żołędzie w parku. My będziemy zbierali pokemony w parku. Wy będziecie zbierać uwagi do dziennika. Oni będą zbierali warzywa w polu. One będą zbierały kasztany w parku.

loo9yd
2018-07-06 03:30:37

Ja zbierałem/ ja będę zbierał grzyby w parku.Ty zbierałeś/ty będziesz zbierał liście w lesie.On zbierał/on będzie zbierał owoce w lesie.On zbierał/on będzie zbierał żołędzie w parku.My zbieraliśmy/my będziemy zbierali pokemony w parku.Wy zbieraliście/wy będziecie zbierali uwagi do dziennika.Oni zabierali/oni będą zabierali warzywa w polu.One zabierają/one będą zabierały kasztany w parku. Mam nadzieję , że pomogłem :)

Dodaj swoją odpowiedź