Polski
crazykicia
2018-07-05 20:47:37
Napisz o swoim hobby czyli grze na gitarze i śpiewaniu ( na gitaze gram kilka tygodni a śpiewam kilka lat ) Proszę o szybkom pomoc daje naj proszę na jutro :)
Odpowiedź
patrolbot
2018-07-06 03:21:40

Moim hobby jest gra na gitarze oraz śpiewanie. Grą na gitarze zajmuję się od kilku tygodni, zaś śpiewem od kilku lat. Lubię to robić, gdyż sprawia mi to wielką przyjemność. Robiąc to mogę wyłączyć się na chwilę od rzeczywistego świata, od tego, co dzieje się wokół mnie. Gdy mam zły, beznadziejny humor, potrafię grać na gitarze i śpiewać całymi dniami. Chciałabym bardzo występować w zespole śpiewu lub gry na gitarze, uczyć się od najlepszych. 

żądlica
2018-07-06 03:22:55

Moim ulubionym hobby jest gra na gitarze. Polega ona na wygrywaniu z instrumentu danej melodii. Melodia może być  wolna lub szybka. Lubię grę na gitarze ponieważ mogę wygrywać takie melodie jakie chcę. Mogę równierz napisać własne piosenki. Grając jestem sobą i nikt mi nie powie że źle gram. Gra na gitarze jest dosyć łatwa jeśli opanuje się podstawy . W przeciwnym razie nic się nie zagra. Tworząc muzykę człowiek może stać się bardziej otwarty i inteligentny oraz bardziej uczuciowy. Moim zdaniem gra na gitarze jest pięknym zajęciem. TWORZENIE MUZYKI SAMEMU JEST NAJWSPANIALSZE. to jest moje zdanie o grze na gitarze >liczę na naj<;

Dodaj swoją odpowiedź