Język niemiecki
pati43
2021-06-10 23:33:57
Potrzebuje osoby która przetłumaczy ten tekst z niemieckiego: Was ist typisch deutsch? Touristen, die nach Deutschland kommen, haben ein bestimmtes Bild vom Land und von den Deutschen. Hier die Meinungen von Chris und Leticia. Chris Ich komme aus Italien und mache garde einen Deutschkurs in Göttingen. Ich wohne hier bei einer deutschen Familie. Was meine ich über die Deutschen? Sie sind sauber und ordentlich, manchmal zu ordentlich. Meine Gastgeberin räumt andauernd auf und macht ihre Wohnung die ganze Zeit sauber. In Italien ist die Ordnung nicht so wichtig und ich finde bei uns ist es gemütlicher, Mir gefällt, dass hier alles so perfekt organisiert ist. Die Verkehrsmittel sind pünktlich, sie haben nie Verspätung. Das finde ich toll. Leticia Ich studiere ein Semester an der Hochschule in Freiburg. Typisch für die Deutschen ist, dass sie immer ihre Meinung direkt sagen. Nicht immer ist das höflich. In Deutschland diskutiert man auch gern und viel. Diskutieren finde ich nicht schlecht, aber die meisten Deutschen können weder zuhören noch die Meinung von einem anderen akzeptieren. Sie wollen sich immer durchsetzen. Es gibt aber auch gute Sachen: hier fühle ich mich sehr sicher. Ich kann nachts auf die Straße gehen, und es passiert mir nichts. Das ist super.
Odpowiedź
gradeek
2021-06-11 03:04:52

Co to jest typowo niemieckie ?Turyści , którzy przyjeżdżają do Niemiec, aby mieć pewien obraz kraju i Niemców .Oto opinie Chris i Leticia. ChrisJestem z Włoch i uczynić garde niemieckiego w Getyndze . Mieszkam z niemieckiej rodziny . Co mam na myśli o Niemcach ? Są czyste i schludne , zbyt schludne czasem . Mój gospodarz przyznaje się do stale i sprawia, że ​​jej dom oczyścić cały czas. We Włoszech ,tak aby nie jest tak ważne , a ja znaleźć u nas jest przyjemne,Podoba mi się, że wszystko jest tak doskonale zorganizowana . Transport na czas, nigdy nie zwlekaj. Myślę, że to wspaniałe. LeticiaStudiuję semestr na Uniwersytecie we Fryburgu . To typowe dla Niemców , oni zawsze mówią, że ich opinia bezpośrednio . To nie jest zawsze uprzejmy . W Niemczech również popularne i wiele dyskusji . Powiedz, że nie znaleźliśmy źle, ale większość Niemców nie może ani słuchać , ani przyjąć opinię innego. Chcesz zawsze pierwszeństwo. Ale są też dobre rzeczy : Czuję się tu bardzo bezpiecznie . Mogę chodzić po ulicach w nocy, i nic się nie dzieje do mnie. To jest świetne.

martys10armatys
2021-06-11 03:06:07

Co to jest typowo niemieckie ?Turyści , którzy przyjeżdżają do Niemiec, aby mieć pewien obraz kraju i Niemców .Oto opinie Chris i Leticia. ChrisJestem z Włoch i uczynić garde niemieckiego w Getyndze . Mieszkam z niemieckiej rodziny . Co mam na myśli o Niemcach ? Są czyste i schludne , zbyt schludne czasem . Mój gospodarz przyznaje się do stale i sprawia, że ​​jej dom oczyścić cały czas. We Włoszech ,tak aby nie jest tak ważne , a ja znaleźć u nas jest przyjemne,Podoba mi się, że wszystko jest tak doskonale zorganizowana . Transport na czas, nigdy nie zwlekaj. Myślę, że to wspaniałe. Leticia Studiuję semestr na Uniwersytecie we Fryburgu . To typowe dla Niemców , oni zawsze mówią, że ich opinia bezpośrednio . To nie jest zawsze uprzejmy . W Niemczech również popularne i wiele dyskusji . Powiedz, że nie znaleźliśmy źle, ale większość Niemców nie może ani słuchać , ani przyjąć opinię innego. Chcesz zawsze pierwszeństwo. Ale są też dobre rzeczy : Czuję się tu bardzo bezpiecznie . Mogę chodzić po ulicach w nocy, i nic się nie dzieje do mnie. To jest świetne.

Dodaj swoją odpowiedź