Polski
jozek54
2021-01-14 16:42:27
Jak wspominasz szkolne czasy . ( MUSI BYĆ DOBRZE WSPOMINANA SZKOŁA ) :] minimum 10 zdań ładnie ,,zbudowanych'. DAJE NAJ! 
Odpowiedź
Wojtass1994
2021-01-14 19:41:56

Człowiek się uczy całe zycie... szkołę średnią skończyłam prawie 2 lata temu. Szkolne czasy wspominam... hmm zależy w jakim okresie. Z szkoły podstawowej nie wiele pamietam, nie mam wielu wspomnień. Jeśli chodzi o gimnazjum to wspominam dobrze. Najlepiej jednak wspominam okres szkoły średniej. To były piękne czasy. Z łzami w oczach rozstawałam się ze swoją klasą ... zresztą do dzisiejszego dnia jak sobie pomyśle ile razem wszyscy przezyliśmy to czuje straszną pustke i tęsknotę. Z niektórymi osobami ciagle się widuje ale to już nie to samo... dziś każdy ma swoje sprawy część studiuje,pracuje, niektórzy pozakładali już rodziny nie ma już tego beztroskiego zycia jakie było za czasów szkoły. A tak szybko chceliśmy wszyscy ją skończyć... Mam nadzieję ze pomogłam ;) Liczę na Najj <333

Gonia7721
2021-01-14 19:43:11

Wspominam szkołę bardzo dobrze, gdyż lubiłam bardzo do niej uczęszczać. Moja klasa była bardzo zgrana. Zawsze dochodziliśmy do wspólnego kompromisu. Najbardziej zapamiętane przeze mnie wspomnienie to wspólne ognisko klasowe, na którym złamałam nogę, ponieważ biegając źle stanęłam. Miałam bardzo dobre oceny. Jako uczennica cechowałam się tym, iż byłam sumienna. Było bardzo miłe grono pedagogiczne. Umieli w każdej sytuacji zaradzić. Kiedy wspominam szkołę na mojej twarzy pojawia się wielki uśmiech. Chciałabym, żeby każdy miał takie wspomnienia jak ja. Licze na naaj ; )

Dodaj swoją odpowiedź