Matematyka
sieman22
2017-09-29 12:16:07
Za 20 dag cukierków należy zapłacić 4,35 zł. Ania na przyjęcie chcę 2kg tych cukierków. Ile zapłaci? Proszę z obliczeniami ^^
Odpowiedź
CandyColours
2017-09-29 14:24:41

Mam nadzieję, że pomogłam. :D :)

Dodaj swoją odpowiedź