Polski
JakubSlimak
2017-09-25 18:31:27
Wyobraź sobie, że jesteś uczniem profesora Gąsowskiego. Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym opiszesz nauczyciela. Pomóżcie plis
Odpowiedź
Arikuja
2017-09-25 18:46:30

Cześć Dominik ! Dawno sie nie wydzieliśmy . Pozmieniało się odtąd gdy pojechałeś do Francji. W szkole nawet zmienił się nauczyciel. Nazywa sie profesor Gąsowski . Jest miły , uprzejmy i jak nie zrobisz zadania to on mówi - Och nic sie nie stało zrób te zadanie na jutro. Ma czarne włosy , zielone oczy i zawsze ma ubrany granatowy garnitur oraz spodnie też granatowe. Pozdrawiam np. Filip pozdrawiam i myśle ze pomogłam:)

bigosik14
2017-09-25 18:47:45

Droga/drogi (imię koleżanki /kolegi) (data) Chciałabym/chcialbym Ci opisać mojego profesora- Pana Gąsowskiego. Nasz profesor jest nauczycielem matematyki. Jest on strasznie zapominalski i często zapomina mojego imienia. Profesor Gąsowski nazywa mnie szatanem z siódmej klasy, ponieważ uważa że jestem bardzo sprytna/ sprytny. Odkryłam /odkryłem nawet jego sposób pytania z dziennika. Ale mimo wszystko nasz profesor jest bardzo mądry i rozważny. Pozdrawiam (imię)

Dodaj swoją odpowiedź