Polski
miki24119
2017-09-23 22:40:37
Opisz rodzinę Charliego Bucketa.Zwróć uwagę w jakich warunkach mieszkał.Czy chciałbyś tak mieć w swoim domu? Proszę na dziś :)
Odpowiedź
kingazar
2017-09-24 02:37:46

Rodzina Charliego mieszkała w kiepskich warunkach ale cieszyła się swoim życiem. Nie denerwowało ich to żę inni wyśmiewająsię z nich. Chłopiec był miłym i wspaniałym uczniem a jego tata pracował w fabryce pasty do zębów. Natomiast mama zajmowała siędziadkami Charliego. Jak na takie warynki mieli dosyćmałne ciuchy i nie uierali się jak łahmudry. Nigdy nie chciałbym mięc w domu tak jak oni ale pazatym fajnie jest jak ma się nad sobą odkryte niebo, poniewż można podziwiać piękne gwiazdozbiory Mam nadzieje że pomogłem liczęna najlepej

pawlos987
2017-09-24 02:39:01

Rodzina Charliego Bucketa była bardzo biedna. Tylko tata Charliego czyli Pan Bucket miał pracę . Mama Charliego czyli Pani Bucket nie miała pracy ona zostawała w domu i opiekowała się : babcią Georginą, dziadkiem George, dziadkiem Joe i babcią Josephine wszyscy staruszkowie byli bardzo wychudzeni i prawie wyglądali jak kościotrupy. Charlie i jego rodzice też byli bardzo chudzi. Cała rodzina jadła tylko kapuśniak. Święto było w Niedzielę, bo była dokładka. Tata Charliego pracował w fabryce pasty do zębów. Niestety fabryka splajtowała i stracił pracę więc kapuśniak stawał się coraz bardziej wodnisty. Charlie stawał się coraz bardziej chudszy. Charlie uwielbiał wieczorami słuchać historyjek swoich dziadków najbardziej lubił histori o fabryce czekolady Pana Willeygo Wonki podobno były tam fantastyczne rzeczy. Pan Wonka ogłosił w gazetach, że w jego czekoladach kryją się złote kupony i że jest ich pięć i te dzieci które je znajdą będą mogły wejść do fabryki i zobaczyć te fantastyczne rzeczy. Charlie i czworo innych dzieci znalazły te kupony i wtedy zaczęła się przygoda Charliego Bucketa. Mam nadzieje że pomogłam . ☺.

Dodaj swoją odpowiedź