Matematyka
annqx
2017-06-26 05:50:07
Dziadek kupił drabinę do malowania domu i zestaw pędzli.Zakupy kosztowały 860 zł.Zapłacił 260 złza drabinęi zestaw pędzli ,a pozostałą kwotę rozłożył na raty po 300 zł.Ile rat musiał zapłacić dziadek
Odpowiedź
weronisia022
2017-06-26 06:15:39

cena - 860 zł spłacone - 260 zł 860 - 260 = 600 zł 600 : 300 = 2 Odp. Dziadek spłacił resztę kwoty w 2 ratach.

Gosia188
2017-06-26 06:16:54

860zł-260zł=600zł 600zł:300zł=2 Odp:Dziadek musiał zapłacić dwie raty.

Dodaj swoją odpowiedź