Matematyka
misia1111
2017-06-25 20:57:07
Iza kupiła trzy jednakowe róże i zapłaciła 24 zł.ile kosztowała jedna róża
Odpowiedź
jumperpati
2017-06-26 03:20:08

24:3 = 8 Odp: Jedna róża kosztowała 8 zł. 

AAAC
2017-06-26 03:21:23

Witam.  [latex]24:3=8[/latex] Odp:Jedna róża kosztowała 8 zł. 

Dodaj swoją odpowiedź